czwartek, 6 czerwca 2013

Zdradzam zawartość paczki- czyli na co się spłukałam ;)Hej :)


Dzisiaj chciałam pochwalić się spełnieniem mojego marzenia :)Od dawna chciałam przeczytać i mieć własne egzemplarze cyklu o Tudorach :) Cały cykl składa się z 5 książek (3 pierwsze w czasie panowania Henryka VIII, a pozostałe czas po jego panowaniu).  Książki ułożyłam w kolejności, która odzwierciedla chronologię wydarzeń, a nie tak jak zostały wydawane, gdyż autorka nie pisała ich zgodnie z kolejnością wydarzeń. Na pewno będę chciała w przyszłości uzbierać całą kolekcję książek Philippy Gregory, bo to jedyna autorka, która jest w stanie mnie zaciekawić książkami historycznymi (historii nienawidzę i nigdy bym się nie posądziła o to, że przeczytam takie książki). Oznacza to tylko, że autorka opisuje wszystko w swoich powieściach w sposób na prawdę ciekawy!


Książki są według mnie ślicznie wydane i nawet na półce wyglądają imponująco i przyciągają wzrok, że aż chce się je chwycić i oddać się lekturze :) Pierwszą i Trzecią część kupiłam w Empiku, a pozostałe w dyskoncie książkowym Aros- zamówione na allegro i wyszło mi o ok.45zł taniej niż jakbym wszystkie kupiła w księgarni!


Na pewno pojawią się recenzję, ale muszę poczekać na swoją kolejkę ;) Mam już stosik książek do przeczytania, który na blogu pojawi się jutro :)

Po weekendzie recenzja książki, która zawładnęła moim sercem i doskonale spędziła przy niej czas :)


Pozdrawiam

Mole w książkach :]

12 komentarzy:

 1. Nie znam tej serii, ale to dlatego, że nie bardzo lubię historyczne a na takie mi wyglądają (?) Mnie się teraz marzy nowy King, dzisiaj była premiera Joylandu;)
  Cóż to za księgarnia? Tanio tam?! :) Zaraz wchodzę pobuszować cóż też tam mają...
  :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak są to powieści oparte na historii, ale nie są to typowe, nudne historyczne książki :) Po takie nigdy w życiu bym nie sięgnęła :) Tą książkę Kinga o której piszesz widziałam dzisiaj w Empiku :D Strasznie kusi, tylko kompletnie się spłukałam :(
   A ten dyskont książkowy znalazłam na allegro i zdecydowałam się u nich kupić książki, bo wyszło mi tak tanio w porównaniu z empikiem jakbym jedną dostała za darmo :)

   Usuń
 2. łoo, to będziesz miała zajęcie na najbliższy dni :) też nie bardzo interesuję się tematyką historyczną, więc w sumie nigdy bym na takie książki nie zwróciła uwagi. z tego względu będę czekać na recenzje, może mnie zaciekawią :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko przebrnę przez aktualny stosik to się za nie biorę :) To powieści oparte na historii, ale nie są to typowe, nudne historyczne książki :) Po takie nigdy w życiu bym nie sięgnęła :)

   Usuń
 3. To teraz czekamy na recenzje! Wspaniały stosik. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łooo na Boga! Ja się autentycznie zaraz ślinić będę! Chce to! Na razie udało mi się nabyć jedynie "Wieczną księżniczkę"... Zazdroszczę, ale przede wszystkim życzę miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I przeczytałaś już "Wieczną księżniczkę"? Mi strasznie zależało, żeby czytać je w kolejności chronologicznej :)

   Usuń
 5. Ale super!! Też bym takie chciała. Zazdroszczę bardzo bardzo i życzę miłej lektury!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziłam za nimi dobrych parę miesięcy, aż w końcu przy nagłym przypływie gotówki od razu wiedziałam na co ją wydam ;)

   Usuń