czwartek, 26 września 2013

Historie Prawdziwe Wydawnictwo Hachette Tom 5 już w kioskach :)

Hej!

Tak jak obiecałam daje Wam znać, że dzisiaj w moim kiosku udało mi się  dorwać kolejny tom książek z cyklu Historie Prawdziwe.


Tym razem jest to książka Cathy Glass - Mamo uciekaj!


"Kiedy Aisha, piękna i inteligentna Azjatka, poznaje Marka – uroczego, przystojnego i odnoszącego sukcesy mężczyznę, wie, że spotkała miłość swego życia. Po krótkim narzeczeństwie i romantycznym ślubie para wkrótce spodziewa się pierwszego dziecka. Gdy jednak Aisha wraca po porodzie do domu, Mark pokazuje swoją prawdziwą twarz – nieprzewidywalnego brutala. Przerażona, bez pieniędzy, z dwojgiem małych dzieci, żyjąca od lat w strachu kobieta wstydzi się przyznać, jak wygląda jej życie. W końcu jednak rozpaczliwie prosi o pomoc... "
Bardzo lubię książki tej autorki, a akurat tej nie miałam jeszcze okazji czytać, więc jestem jej bardzo ciekawa. Podejrzewam, że nawet gdybym ją czytała to i tak zdecydowałabym się na zakup, żeby kiedyś do niej wrócić, bo na książkach tej autorki jeszcze się nie zawiodłam :)

Niestety jak to zwykle bywa w takich seriach cena już jest znacznie wyższa, bo o ile ostatnim razem za dwie książki płaciliśmy 24,99zł tak teraz za tą cenę będziemy dostawać tylko jedną książkę.

Oczywiście w prenumeracie jest taniej i są dodawane jakieś tam gratisy (nic specjalnego szczerze mówiąc). Sama długo się zastanawiałam nad prenumeratą, ale cieszę się, że jednak z niej nie skorzystałam, bo jak udało mi się wyczytać Wydawnictwo planuje wypuścić w ramach tej serii ok 60 tomów, a zebranie wszystkich zajmie ok. 2 lat!

Nie mam ochoty wiązać się na dwa lata wydatkiem rzędu 50zł kupując kota w worku, bo właściwie nie wiadomo jakie książki będą się pojawiać w późniejszym czasie. Niestety często tak bywa, że najlepsze książki są na początku, a później niestety pojawiają się coraz słabsze.

Z rezygnacją z serii też może być różnie i jestem dość sceptycznie nastawiona do takich deklaracji.

Nie wiem czy będę kupowała nadal te książki. Dopóki będą się pojawiać w kioskach to pewnie się skuszę, ale niekoniecznie na wszystkie ;)

Wiem, że poszczególne tomy pojawiają się co 2 tygodnie. Szkoda, że nigdzie nie są podawane konkretne daty, bo wydaje mi się, że zawsze piszę o kolejnych książkach z kilkudniowym opóźnieniem, ale nie jestem w stanie określić od ilu dni dana książka znajduje się już w kioskach.


Dajcie znać czy kupujecie książki z tej serii i czy dalej informować o kolejnych tomach :) 

Chcę skończyć teraz czytać książki Philippy Gregory, nadrobię zaległości z biblioteki i na pewno pojawią się recenzje książek z tej serii i kupionych odrobinę wcześniej :)

Pozdrawiam

Mole w książkach

3 komentarze:

  1. Ja niestety nie kupuję, bo na moi biurku mam i tak pokaźny stosik, więc póki co nic do niego nie dokładam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O, ja również lubię autorkę i tej pozycji nie czytałam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Będę czekać na recenzje książek z tej serii. Sama ich co prawda nie kupuje, ale bardzo lubię czytać Twoje posty o tym, jakie pozycje właśnie pojawiły się w kioskach :-)

    OdpowiedzUsuń