niedziela, 22 września 2013

Kolejne książki z serii Historie Prawdziwe Wydawnictwa Hachette 24,99zł

Hej :)


Z małym opóźnieniem, ale jednak postanowiłam dać Wam "cynk", że jeszcze są (przynajmniej w moim mieście) kolejne dwie części serii Historie Prawdziwe. O pierwszych dwóch książkach i zasadach prenumeraty możecie poczytać tu klik

Tym razem jak to zwykle bywa cena podskoczyła na 24,99zł, ale za dwie książki to nadal nie jest źle :)


Myślę, że warto kupić:

Cathy Glass - "Skrzywdzona"

FANTASTYCZNA! Kupiłam mimo, że już dawno ją czytałam. Jednak jest to tak mocna i tak dobra książka, że z przyjemnością sięgnę po nią jeszcze raz! Może nawet zrecenzuję. Na pewno od razu przekażę mojej Mamie, bo książka jest warta przeczytania! Bardzo zapadła mi w pamięci i ze wszystkich książek Cathy Glass ta jest zdecydowanie najbardziej wstrząsająca. 

"Mała Jodie jest pełnym agresji dzieckiem, niechcianym i przekazywanym do kolejnych rodzin zastępczych. Jej ostatnią nadzieją jest Cathy Glass, pracownica opieki społecznej. Kobieta, poznając dziewczynkę, powoli odkrywa wstrząsającą historię dziecka skrzywdzonego przez swych najbliższych. Prawdziwa i bardzo trudna historia, po której nie pozostaje się obojętnym"

Laura Walsh - "Wstyd"

"Laura Walsh to kobieta po przejściach. Śmierć najmłodszej córki była dla niej prawdziwym ciosem; nigdy się z nia nie pogodziła. To wtedy zaczęła staczać się po równi pochyłej. Alkoholizm... lekomania... co jeszcze może ja spotkać? Czy upadek jest ostateczny? 

 Tej drugiej w ogóle nie znam i nie słyszałam o niej, ale na pewno przeczytam i dam Wam znać :) 

Postaram się też dać znać, jak pojawią się kolejne książki z tej serii :) 

Skusiłyście się na kolejną "paczkę" książek od Hachette? Nie wiem czy kupię kolejne... wszystko będzie oczywiście zależało od ceny :) 


Zapraszam też do zakładki SPRZEDAM/WYMIENIĘ na górze strony :) 

Pozdrawiam! 
Mole w książkach :]


3 komentarze:

 1. 24.99 za dwie książki to jeszcze nie tak dużo, chociaż oczywiście każdy by chciał, żeby można je było kupić jak najtaniej :)
  O "Skrzywdzonej" słyszałam raczej same dobre opinie, więc chętnie przeczytam, jeśli znajdę w bibliotece.
  A "Wstydu" również nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o obu książkach. Jestem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Skrzywdzoną" polecam. mocna historia i do końca trzyma w przerażeniu.
  "Wstyd" nie zachwyciła mnie.

  OdpowiedzUsuń